מה זה פירוק רכבים ומתי צריך את זה?

מה זה פירוק רכבים ומתי צריך את זה?

אם גם אתם נתקלתם במושג רכב לפירוק או רכב שנשלח למטרת פירוק ואתם לא בטוחים האם הרכב שלכם אכן מתאים, הפוסט הבא בדיוק בשבילכם. הרי בטח נתקלתם לצד הכביש בחניונים וברחבי העיר או השכונה ברכב ישן שנראה כאילו אף אחד לא עשה בו שימוש יובלות ועליו מדבקות של עסקים המציעים לשלוח את הרכב לפירוק. אז מה זה פירוק רכבים ומתי צריך את זה?

כאשר מוכרים את הרכב לפירוק הכוונה היא שאנו מעבירים את הרכב לסוחר או לחברה שעוסקים בפירוק רכבים. הסוחר דואג שיפרקו את הרכב ואז חלקים מסוימים הולכים למחזור וחלקים מסוימים, אלו שאפשר למכור עוברים למוסכים למטרה של חלקי חילוף. כל רכב שנשלח לפירוק מזכה את בעליו בסכום כסף ולכן במקום שהרכב סתם יעמוד בצידי הכביש ויזהם את הסביבה, מדובר בפתרון מעולה, חסכוני וידידותי לסביבה. מתי אפשר לפנות לסוחר שעוסק בתחום?

• במצב שבו הרכב שלכם עבר תאונה מה שנקרא טוטאל לוס ולא ניתן לבצע תיקוני פח או מכאניקה.
• רכבים שהורידו אותם מהכביש או לא יכולים יותר לעבור טסט. גם אנשים שלא יכולים יותר מכל מיני סיבות לחדש את רישיון הנהיגה שלהם, יכולים לנסות לפנות לשירות של פירוק רכבים.
• רכבים ישנים מאוד שכבר אי אפשר להעלות על הכביש מכל מיני סיבות או רכב שקשה מאוד למכור ואז פשוט סתם עומד לו.
• רכבים שמיועדים לגריטה

טרם אתם בוחרים חברה לפירוק רכבים, חשוב לעסוק בירור מעמיק ולוודא שאכן מדובר באדם מקצועי המבין בתחום ויעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. בדומה לתחומים אחרים, גם בתחום זה יש לא מעט חאפרים ולכן שאילת השאלות הנכונות לצד סקר שוק, יסייעו לכם לבחור את בעל המקצוע המתאים.

תחום ההתמחות של חברת P.R.K הוא פירוק רכבים המתבצע בצורה שקופה ומקצועית לאורך כל התהליך. אם את לא בטוחים האם הרכב שלכם יכול להישלח לפירוק, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר בטלפון 052-9095458 או דרך האתר שלנו ונשמח לענות לכם על כל השאלות.

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד

לעו"ד דוד נסיון עשיר בייצוג נאשמים בתחום התעבורה בעבירות כגון נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עבירות הפקרה, אי השארת פרטים, אור אדום ועוד.

רוצה להגיב?

יצירת קשר

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד יוצאת פרקליטות המדינה וחברה בועדת התעבורה הארצית של לשכת עורכי הדין בישראל. כמו כן, עו"ד דנה דוד משמשת כיושבת ראש הועדה למכון רפואי בלשכת עורכי הדין בישראל, ובוחנת תאונות דרכים במקצועה.

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

Call Now Button077-3011521
שינוי גודל גופנים
ניגודיות