עורך דין תעבורה בפתח תקווה

האם ישנו הבדל בין עורך דין תעבורה בפתח תקוה לבין עורך דין תעבורה בנתניה?

האמור לעיל אינו מהווה חוו"ד משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי
נהגים אשר נתפסו כאשר הם, לכאורה, שיכורים או נהגו בזמן פסילה או ביצעו לכאורה, עבירה כלשהי, לעיתים מוצאים עצמם מבולבלים מעט ואינם יודעים למי עליהם לפנות ומי יציל אותם מפני העונש הנורא.

האם כדאי לפנות אל עורך דין תעבורה בפתח תקוה שם ממוקם אחד מבתי המשפט לתעבורה או שמא עליהם לפנות אל עורך דין תעבורה בעיר בה הם מתגוררים.

התשובה לכך, הינה לפניכם.

עורך דין תעבורה בפתח תקוה – אלו יתרונות ישנם לעורך דין בעיר בה ממוקם בית המשפט לתעבורה?

ראשית נציין, כי בית המשפט לתעבורה בפתח תקוה אינו היחיד באיזור המרכז אשר מתעסק בתחום התעבורה.

ישנם בתי משפט נוספים לתעבורה, והדיון בעניינו של אותו נהג, לאו דווקא ידון בבית המשפט לתעבורה בעיר פתח תקוה.

המקום בו התנהל המשפט בעניינו של הנהג, הינו תלוי המקום בו בוצעה, לכאורה, העבירה.

ברקע הדברים, נציין, כי אם בוצעו כמה עבירות על ידי אותו נהג, בערים שונות ובתקופות סמוכות, ניתן יהיה לדון בכל העבירות יחד בפני בית המשפט שבו בוצעה אחת העבירות או לדון בכל אחת לחוד (תלוי בנסיבות כל תיק ותיק).

עורך דין תעבורה בפתח תקוה, בדרך כלל מופיע באופן שכיח בפני בית המשפט בפתח תקוה. אולם, חשוב לדעת, וכפי שכבר ציינו, כי בית המשפט בפתח תקוה חולש על ערים רבות נוספות. למשל, אם נהג נתפס נוהג בשכרות בעיר נתניה, הדיון בעניינו יערך גם הוא בבית המשפט בעיר פתח תקוה.

מה שיהיה שונה בין הדיונים, יהיה, לשכת התביעות אשר תייצג את המדינה בעניין הנהג. כל לשכת תביעות הינה בעלת אופי מעט שונה וחשוב לדעת מול מי אנו מתמודדים.

כמו העיר נתניה, שעבירה המבוצעת בה לכאורה תדון בפתח תקוה, כך גם העיר רחובות, הוד השרון, הרצליה, כפר סבא ועוד ערים רבות אחרות.

לכן, ניתן לומר, כי עורך דין תעבורה בפתח תקוה, אינו היחידי אשר ירבה להופיע בפני בית המשפט בעיר זו.

היתרון של עורך דין תעבורה בפתח תקוה, הינו של עורך הדין עצמו ולא של הנהג. הרי, שעורך דין תעבורה מופיע רוב השבוע בין בתי המשפט השונים ועל כן, מיקומו לעיתים נקבע על פי נוחיותו ויכולתו להתייצב בפני בתי המשפט לתעבורה השונים בארץ.

נציין, כי עורך דין תעבורה בפתח תקוה צפוי שיכיר את בתי המשפט ולשכות התביעות בכל איזור המרכז, בדיוק כפי שעורך דין אשר ממוקם בעיר הרצליה, רמת השרון וכיוצ"ב.

בעורך דין תעבורה בפתח תקווהמה שונה עורך הדין לתעבורה בפתח תקוה מעורך דין תעבורה בדרום הארץ או בצפונה?

באיזור הדרום קיימים בתי משפט לתעבורה נוספים ובדרך כלל, עורך דין תעבורה מדרום הארץ מכיר היטב את לשכות התביעות בדרום, הרבה יותר ממה שהוא מכיר באיזור המרכז והצפון. אולם, עורך דין תעבורה אשר מתמקצע אך ורק בתחום זה, לרוב מייצג נהגים בכל הארץ בענייני תעבורה.

האם עורך דין תעבורה בפתח תקוה יגבה שכר טרחה גבוה יותר מאשר עורך דין תעבורה בדרום הארץ?

לאו דווקא. שכר הטרחה של כל עורך דין הינו שונה ומכיל את הוצאותיו של עורך הדין, את מקצועיותו ומאמציו הרבים להלחם עבור הנהג ולהשיג לו את התוצאה הטובה ביותר, גם אם הדבר מצריך ממנו נסיעות רבות וזמן ממושך.

האם עורך דין תעבורה בפתח תקוה נחשב יותר?

רבים מלקוחותינו אשר מתגוררים בעיר פתח תקוה, טורחים ומגיעים למשרדנו, לא רק בזכות חשיבותו, אלא גם בזכות ההקשבה המקצועיות והיצירתיות, להן אין תחליף. חשוב, שכל נהג ונהג, יבחר את עורך הדין לתעבורה, אשר יענה על צרכיו ולא רק בשל חשיבותו.

לעיתים החשיבות הינה בעוכריו של משרד עורכי הדין והיא אינה משרתת נאמנה את הנהג.
סעו בזהירות!

קראו עוד על – עורך דין לענייני תעבורה.

עו"ד דנה דוד
עו"ד דנה דוד

לעו"ד דוד נסיון עשיר בייצוג נאשמים בתחום התעבורה בעבירות כגון נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עבירות הפקרה, אי השארת פרטים, אור אדום ועוד.

רוצה להגיב?
יצירת קשר
עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד יוצאת פרקליטות המדינה וחברה בועדת התעבורה הארצית של לשכת עורכי הדין בישראל. כמו כן, עו"ד דנה דוד משמשת כיושבת ראש הועדה למכון רפואי בלשכת עורכי הדין בישראל, ובוחנת תאונות דרכים במקצועה.

מאמרים אחרונים
יצירת קשר
מאמרים נוספים מהבלוג שלנו
Call Now Button077-3011521