עורך דין לענייני תעבורה

האמור לעיל אינו מהווה חוו"ד משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי

עורכי דין לענייני תעבורה, תוכלו למצוא בשפע. אולם, עורכי דין כאלו המתמחים בהתמודדות בבתי המשפט מול לשכות התעבורה או כאלו המתמחים רק בהתמודדות מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (פסילת רישיון נהיגה על בסיס רפואי) או כאלו המתמחים רק בשירות הציבורי, כלומר עורכי דין אשר נותנים שירות דרך הסנגוריה הציבורית (למיעוטי יכולת אשר זכאים לייצוג על ידי הסנגוריה הציבורית) או עורך דין לענייני תעבורה אשר מתעסק בכל ענפי עולם התעבורה ולא דווקא בנישה ספציפית כזו או אחרת כפי שתואר לעיל – ניתן למצוא הן על פי המלצות והן על פי רושם אישי ומיקום גאוגרפי.

עורך דין לענייני תעבורה בתל אביב

עורך דין לענייני תעבורה בתל אביב, הוא לרוב עורך דין המבקר רבות בבית המשפט לענייני תעבורה בתל אביב הממוקם ברחוב שוקן 25, תל אביב מקומה 1 עד קומה 3 (בקומה 1 זוהי המזכירות ואילו בקומות 2-3 אלו אולמות בתי המשפט לענייני תעבורה).

אולם, עורך דין תעבורה בתל אביב, אשר מתמחה אך ורק בדיני התעבורה, אזי שהוא ימצא את עצמו נע בין כל בתי המשפט לענייני תעבורה הפזורים ברחבי הארץ:

וכמובן בבתי המשפט המחוזיים אשר משמשים כערכאת ערעור על בתי המשפט לתעבורה.

עורך דין, אשר לו וותק מקצועי רב ומוניטין, יהיה מוכר בקרב קהילת עורכי הדין לענייני תעבורה ברחבי הארץ וכן בקרב קהילת השופטים המשמשים כשופטים בבתי המשפט לענייני תעבורה.

עורך דין לענייני תעבורה נהנה בדרך כלל מעבודה מגוונת ומאתגרת, שכן כפי שצויין לעיל, המדובר בעולם מאסיבי, ומשמעותי ביותר לכל נהג ונהג.

עורך דין ידוע יודע היטב ומכיר את העובדה המצערת, כי בית המשפט לענייני תעבורה לעיתים עמוס לעייפה כתוצאה מכך, מועדי הדיונים יהיו במרחקים של מספר חודשים ויומו בבית המשפט יכול להמשך על פני יום שלם. דבר אשר מעיק על נהגים אשר רישיונם נמצא בסכנה.

עורך דין אשר מכיר עובדה זו, יודע גם לעדכן את הלקוחות המגיעים אליו כדי שיידעו שלפעמים אלמנט הזמן יכול להיות קריטי עבור המקרה שלהם, ועל כן יש בהחלט לקחת בחשבון את האפשרות לשקול את העניין.

עורך דין לענייני תעבורה

תחומים נוספים בהם עורך דין לענייני תעבורה מתעסק

כאשר קיימת בעיה רפואית לכאורה אצל הנהג, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים רשאי להתלות את רשיונו עד לברור העניין.

בנושאים אלו עורך דין לענייני תעבורה, לא רק שצריך לשלוט בעולם התעבורתי, אלא עליו להיות בקיא מעט בתחום הרפואי ולדעת כיצד לפעול על מנת לסתור את החלטתו של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ולהילחם עבור הנהג הן מול המכון הרפואי והן מול ועדת ערר או בית המשפט המחוזי במידה ועולה הצורך לכך.

על עורך דין לענייני תעבורה לשלוט גם בחוק ובתקנות הנוגעים לדיני התעבורה ולתחום הפלילי.

בנוסף, ישנה חשיבות מכרעת למקצועיות ולמחשבה יצירתית בקרב עורך דין לענייני תעבורה ואלו יבואו בחשבון בתוצאת התיק של הנהג.

לסיכום, חשוב שתסעו בזהירות ובבטחה, על מנת שתוכלו להימנע מהצורך בשירותיו של עורך דין לענייני תעבורה. אולם, אם הוגש נגדכם כתב אישום, חשוב להיוועץ במומחה על מנת להעריך את סיכוייכם ומצבכם ולפעול על מנת לשמור על רשיונכם.

 

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד

לעו"ד דוד נסיון עשיר בייצוג נאשמים בתחום התעבורה בעבירות כגון נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עבירות הפקרה, אי השארת פרטים, אור אדום ועוד.

רוצה להגיב?

יצירת קשר

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד יוצאת פרקליטות המדינה וחברה בועדת התעבורה הארצית של לשכת עורכי הדין בישראל. כמו כן, עו"ד דנה דוד משמשת כיושבת ראש הועדה למכון רפואי בלשכת עורכי הדין בישראל, ובוחנת תאונות דרכים במקצועה.

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

מבחן פסיכולוג למשאית
בלוג
דנה דוד

מבחן פסיכולוג למשאית

כותבת ועורכת המאמר: עו"ד דנה דוד יש לך משאית עד 12 טון, ואתה משתוקק לקבל רשיון נהיגה מעל 12 טון? חושש שאם תבקש רשיון מעל

קרא עוד »
Call Now Button077-3011521
שינוי גודל גופנים
ניגודיות