אנחנו בעיתונות

יום עיון - המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

כיו"ר הועדה למכון הרפואי, עו"ד דנה דוד ערכה יום עיון בהשתתפות רופאי המכון הרפואי ורופאי ועדת הערר

יום עיון

עו"ד דנה דוד המשמשת כיו"ר הועדה למכון רפואי בלשכת עורכי הדין לישראל בסיוע לסיום השביתה של ועדת הערר

משבר ערר בערוץ 10

עורך דין תעבורה מומלץ

אנשים יכולים להיעזר בשרותיו של עורך דין לדיני תעבורה במקרים רבים. כאשר עומד להיות מוגש כנגד אדם כתב אישום או שישנו חשש שמא יוגש כתב אישום עורך דין לדיני תעבורה יכול להועיל בהפחתת הסנקציות, בהכחשת ראיות והצגת קוו הגנה משכנע בבית המשפט.

בנוסף, ישנם מקרים בהם מומלץ להיוועץ בעורך דין לדיני תעבורה עוד טרם החשש שמא יוגש כתב אישום כמו במקרה שבו אדם חשוד בנהיגה תחת השפעת סמים וקצין משטרתי מעוניין לשלול את רישיונו של האדם במקום למשך שלושים יום.

במקרה כזה לדוגמא רשאי האדם לשימוע לפי החוק בו יוכל להשמיע את טענותיו ויכול האדם להיות מיוצג בשימוע על ידי עורך דין מטעמו.

כיצד עורך דין תעבורה יכול להועיל

תחום התעבורה מורכב וקיימים בו מקרים רבים בהם נדרשת עזרה לצורך מניעת קבלת עונשים כאשר ישנה אשמה כלפי הנהג או במקרים אחרים לצורך החזרת רישיון הנהיגה לאדם במקרה של התמודדות מול סירוב המכון הרפואי לבטיחות בדרכם לאפשר לאדם לחזור ולנהוג.

עורך דין המתמחה בדיני תעבורה יכול לייעץ כיצד להתנהל מול המכון הרפואי לדוגמא או במקרה אחר יוכל למצוא כשלים ראייתיים של הצד התובע. בנוסף, ישנם מקרים רבים בהם חובת חפותו של הנאשם חלה עליו כמו במקרים בהם נמצאו שרידי סם בשתן ועורך דין לדיני תעבורה יוכל להכין את קוו ההגנה בצורה מקצועית ולייצג אותו בבית המשפט.

כיצד נבחר עורך דין תעבורה מומלץ

כאשר מדובר בבחירת עורך דין לדיני תעבורה ישנם כמה קריטריונים מקבילים לתחומים אחרים וכמה הייחודיים לדיני תעבורה. ראשית יש לבחון את מקצועיותו של עורך הדין לדיני תעבורה. יש לבדוק האם כאשר הנכם מגיעים לפגישה עם העורך דין הוא בודק את התיק ביסודיות לפני שהנכם מקבלים הצעה כלשהי או השארות לגבי ההצלחה בתיק.

בנוסף, במידה ופונים למשרד עורכי דין יש לבדוק מי העורך דין שינהל לכם את התיק בפועל. לא פעם תגיעו לפגישה במשרד עם עורך דין אחד ובפועל תגלו שעורך דין אחר מין המשרד מנהל את תיקכם. כמו כן חשוב לבחור בעורך דין שחיי את דיני התעבורה ולא מתעסק בדיני תעבורה כעיסוק צדדי, על כן חפשו מומחה.

בנוסף, דרך לא רעה לבדיקת הצלחות העבר של עורך הדין היא חיפוש שמו בגוגל. לא פעם חיפוש כזה בגוגל יאפשר לכם למצוא תיקים שנסגרו בהם עורך הדין היה צד ותוכלו לראות האם טענותיו התקבלו בתיקים השונים, כיצד פעל והאם הצליח למנוע או לצמצם את העונשים שהתבקשו מהתובע.

ממי להיזהר

כמו שישנם עורכי דין לדיני תעבורה שהינם מומלצים ישנם גם מקרים בהם מומלץ להיזהר ולהימנע ממגע עם עורכי דין מסוימים. כך למשל מומלץ להיזהר מעורכי דין שמבטיחים הצלחה בתיקים מורכבים ובמיוחד כאשר מדובר בעורך דין שמבטיח לפני שסיימתם לספר לו על כל הממצאים ולפני שבדק את התיק. יש לציין שישנם תיקים הנחשבים "קלים".

סיכום שכירת שירותי עורך דין תעבורה

לאחר פגישת היכרות וייעוץ ראשונית שעשויה להיות בתשלום או שלא בתשלום יעמיד העורך דין את הנתונים על דיוקם ויעריך בפניך את הסיכויים אל מול הסיכונים שבתיק. כמו כן בסוף פגישה כזו או שלאחריה תקבל מהעורך דין הצעת מחיר לשכר טרחה עבור שירותיו.

שכר הטרחה אמור להיקבע מראש אך במקרים מסוימים בהם ייתכנו שינויים וידרשו מעורך הדין שעות עבודה נוספות, עורך הדין ואתה צריכים לסכם ביניכם את התשלום עבור שעות נוספות אלו מראש.

שתפו:

עורכת דין דנה דוד
עורכת דין דנה דוד

למשרדינו ניסיון עשיר ביצוג נאשמים בתחום התעבורה בעבירות כגון נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה תאונות קטלניות, ייצוג מקיף בועדת ערר של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ועוד.

פתח וואטסאפ
נשמח לעזור!
היי,
איך אפשר לסייע?
 

 

 
דילוג לתוכן