עורך דין תעבורה ברחובות

עורך דין תעבורה ברחובות

האמור לעיל אינו מהווה חוו"ד משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי

תחום דיני התעבורה הינו תחום נישתי. כלומר, אם הרשיון שלך נמצא בסכנת פסילה, חשוב מאד שתפנה למומחה המתמחה בתחום התעבורה. רבים מהנהגים מכירים עורך דין אשר מתעסק בתחום כלשהו ומיד פונים לאותו עורך הדין שאינו מבין דבר בתחום התעבורתי. חשוב להבין, כי כפי שרופא אורתופד אינו אמור להבין ברפואת נשים, כך גם עורך דין אשר מתעסק בדיני מקרקעין או בנושאים אזרחיים אחרים, אינו אמור להבין היטב בדיני התעבורה.
בנוסף, משרדנו נשאל פעמים רבות לעניין הקשר בין מיקום משרדי עורכי הדין ורמת מקצועיותם.  להלן כמה שאלות בהן נתקלנו לאחרונה.

הנני מתגורר ברחובות. האם עלי לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה ברחובות?

נהגים רבים אשר נפסלו מלנהוג , וצריכים לשכור עורך דין בענייני תעבורה, נוטים לשכור את שירותיו של עורך דין אשר אליו יוכלו להגיע גם ללא רשיון נהיגה תקף.
אין זו טעות, אולם חשוב לזכור, כי הטרחה של הגעה למשרד עורכי דין פעם אחת יחידה או לעיתים פעמיים, אינה מצדיקה את הפשרה על טיב עורך הדין ועל הסיכוי, כי עורך הדין ישיב לך את הרשיון ויחסוך לך כאב ראש ועלויות בהמשך.
על כן, לפני שנבחן היכן ממוקם משרדו של עורך הדין רצוי שנבחן את טיבו.

האם עורך דין תעבורה ברחובות נחשב לפחות טוב מאשר עורך דין תעבורה בתל אביב?

לא. ישנם עורכי דין אשר מתעסקים בתחום התעבורה ובוחרים למקם את משרדם בצפון או בדרום הארץ ועדיין הינם משרדים טובים אשר מייצגים נאמנה את לקוחותיהם. אולם, מטבע הדברים, משרד אשר ממוקם במרכז הארץ, מייצג נהגים בעיקר בבתי המשפט אשר ממוקמים במרכז הארץ וכן יכיר את לשכות התביעות אשר ממוקמות במרכז הארץ.

האם עורך דין תעבורה ברחובות אמור להכיר את לשכת התביעות ברחובות באופן טוב יותר מאשר עורך דין אשר ממוקם בעיר תל אביב?

לא בהכרח. עורך דין מקצועי, מקבל לידיו תיקים מלשכות התביעה בכל הארץ. יתכן כי כמות כתבי האישום אשר תונפק על ידי לשכת תביעות רחובות תהיה רבה יותר בשל מיקומו של המשרד, אולם הדבר אינו וודאי. בדיוק כפי שעורך דין תעבורה בתל אביב מקבל לידיו כתבי אישום רבים אשר מונפקים על ידי לשכת התביעות ברחובות כמו גם לשכות תביעות אחרות.

 איזה בית משפט ידון בעבירה אשר בוצעה לכאורה בעיר רחובות?

אומנם בעיר רחובות ישנה לשכת תביעות, אולם בית המשפט אשר ידון בעבירה הינו בית המשפט לענייני תעבורה בעיר פתח תקוה. כפי שציינו, עורך דין תעבורה ברחובות , אמור להכיר את אולמות בית משפט זה בצורה מיטבית.
האם עורך דין תעבורה ברחובות יגבה שכר טרחה נמוך מעורך דין תעבורה  בתל אביב?
שכר הטרחה של עורך הדין מושפע בעיקר ממקצוענות עורך הדין והשעות אותן הוא משקיע בתיק. כך שמיקום עורך הדין לא אמור להשפיע השפעה כה מהותית על שכר הטרחה. נציין, כי לעיתים הפער בשכר הטרחה בין משרד מקצועי לבין משרד בינוני מצדיק בהחלט את יכולתו חריצותו ומקצוענותו של עורך הדין.

סעו בזהירות!

תגיות חיפוש: עורך דין תעבורה בתל אביב | עורך דין תעבורה בראשון לציון | עורך דין תעבורה בהרצליה | עורך דין תעבורה במרכז | עורך דין תעבורה מחיר| עורך דין לתעבורה | עורך דין תעבורה ברמת גן | עורך דין תעבורה בחולון | עורך דין תעבורה בצפון | עורך דין תעבורה בחיפה | דיני תעבורה | עורך דין תעבורה בכפר סבא

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד

לעו"ד דוד נסיון עשיר בייצוג נאשמים בתחום התעבורה בעבירות כגון נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עבירות הפקרה, אי השארת פרטים, אור אדום ועוד.

רוצה להגיב?

יצירת קשר

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד יוצאת פרקליטות המדינה וחברה בועדת התעבורה הארצית של לשכת עורכי הדין בישראל. כמו כן, עו"ד דנה דוד משמשת כיושבת ראש הועדה למכון רפואי בלשכת עורכי הדין בישראל, ובוחנת תאונות דרכים במקצועה.

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

מבחן פסיכולוג למשאית
בלוג
דנה דוד

מבחן פסיכולוג למשאית

כותבת ועורכת המאמר: עו"ד דנה דוד יש לך משאית עד 12 טון, ואתה משתוקק לקבל רשיון נהיגה מעל 12 טון? חושש שאם תבקש רשיון מעל

קרא עוד »
Call Now Button077-3011521
שינוי גודל גופנים
ניגודיות