שתית, נהגת, נתפסת? אפשר לצאת מזה!

עבירת השכרות נחשבת לאחת העבירות החמורות בדיני התעבורה. ובתי המשפט נוטים לחייב בגינה עונש מינימום של שנתיים פסילת רשיון, וכן מבחן תיאוריה ומבחן מעשי (טסט) חדשים, 10 נקודות לחובת הנהג ושלא נזכיר מקרים בהם הענישה גוררת אחריה גם הפניית הנהג לבדיקה רפואית על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד).

שתית, נהגת, נתפסת? אפשר לצאת מזה!

איך בכל זאת , מזוכים נהגים מעבירת הנהיגה בשכרות?

על ידי ייצוג משפטי נכון, ניתן למצוא לא מעט נהגים, כי עולה ספק רב, באשר לשאלה, האם באמת ענו על הגדרת נהיגה בשכרות בחוק, ועל כן לא יהיה הוגן להרשיעם בעבירה כה חמורה זו ובמתן עונש כה חמור. חשוב לציין, כי אנו כמשרד אשר מטפל בהמון תיקי נהיגה שכרות, בהחלט לא מעודדים שתייה ונהיגה. אולם אם קרה, ונתפסת – חשוב להוועץ עם גורם מקצועי טרם הגעה לבית המשפט.

קראו בהרחבה את חוק נהיגה בשכרות.

עורך דין תעבורה – דנה דוד, משרד עורכי דין 

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד

לעו"ד דוד נסיון עשיר בייצוג נאשמים בתחום התעבורה בעבירות כגון נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עבירות הפקרה, אי השארת פרטים, אור אדום ועוד.

רוצה להגיב?

יצירת קשר

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד יוצאת פרקליטות המדינה וחברה בועדת התעבורה הארצית של לשכת עורכי הדין בישראל. כמו כן, עו"ד דנה דוד משמשת כיושבת ראש הועדה למכון רפואי בלשכת עורכי הדין בישראל, ובוחנת תאונות דרכים במקצועה.

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

מבחן פסיכולוג למשאית
בלוג
דנה דוד

מבחן פסיכולוג למשאית

כותבת ועורכת המאמר: עו"ד דנה דוד יש לך משאית עד 12 טון, ואתה משתוקק לקבל רשיון נהיגה מעל 12 טון? חושש שאם תבקש רשיון מעל

קרא עוד »
Call Now Button077-3011521
שינוי גודל גופנים
ניגודיות